YURTİÇİ TURLAR
KAPADOKYA
475 TL
4-5 ARALIK
SATIN AL >>
ONLİNE REZERVASYON
 
 
 
 
 
AÇIKLAMA

KAPADOKYA

4-5 ARALIK 2021
 
1.Gün Cumartesi : Sabah saat 07.00’da Erdil Turizm önünde buluşmamızın ardından saat 07.30 da hareket. Pozantı-Niğde yol güzergahı ile saat 10.30 civarında Kaymaklı Yeraltı Şehrine varıyor, İlginç mimarisi ve birçok tünellerden oluşan yeraltı şehrini gezdikten sonra öğle yemeği için mola veriyoruz. Yemek sonrası Göreme Açık Hava Müzesi’ni gezmek üzere hareket ediyoruz. Müze gezisinin ardından konaklama yapacağımız otelimize yerleşiyor ve akşam yemek saatine kadar dinleniyoruz. Otelimizde alacağımız akşam yemeğimizin ardından dileyen misafirlerimizle birlikte(ekstra) Türk Gecesi eğlencesine gidiyoruz. Eğlencemizin ardından otelimize dönüş ve geceleme.
 
2. Gün Pazar : Sabah otelde alacağımız açık büfe kahvaltımızın ardından saat 08.30’da otelden ayrılıyoruz. Gezimize; Güvercinlik Vadisi ve Uçhisar Kalesi’nde rehberimizin anlatımı ve fotoğraf molası ile başlıyoruz. Burada ayrıca sütte kavrulmuş kabak çekirdeği, kurutulmuş kayısı, elma, üzüm vs. ürünlerden satın alabilirsiniz. Bölgenin en güzel fotoğraflarını alabileceğimiz ve manzara eşliğinde sıcak bir şeyler içebileceğimiz Göreme Panoramada mola veriyor, ardından Avanos’a gidiyoruz. Kızılırmak üzerinden geçerek panoramik Avanos şehir turu yapıyor, buradan Onyx atölyesine geçiyoruz. Bölgeye özgü volkanik bir taş olan Onyx Taşının nasıl işlendiğini görüp kısa bir brifing aldıktan sonra satış mağazasını ziyaret ediyoruz. Alış-veriş için vereceğimiz sürenin ardından (ekstra) öğle yemeğimizi alacağımız restorana geçiyoruz. Yemek sonrası çömlek yapım atölyesine gidiyor, ustaların çamura nasıl hayat verdiklerine tanık oluyoruz. Aramızdan bir kişinin de deneyebileceği eğlenceli animasyonu izledikten ve alışveriş yaptıktan sonra Paşabağları’na doğru hareket ediyoruz. St.Simon Şapeli kalıntılarını ve bölgede ender rastlanan üç başlı mantar şeklindeki Peri bacalarını gezip, fotoğrafladıktan sonra Dervent Vadisi yada Hayal Vadisi olarak da bilinen ilginç peri bacası oluşumlarının bulunduğu bölgeden geçerek Ürgüp’e gidiyoruz. Bağcılık ile ün yaparak dünyaca ünlü şaraplar üreten kentimizde Turasan Şarap Fabrikası’nda mahzenleri geziyor ve dileyenler alış-veriş yapabiliyor. Gezimizin son noktası Sinasos(Mustafa Paşa). Doğunun Atina’sı olarak tanımlanan ve eski Rum evlerinin bulunduğu bu güzel kasabanın gezilmesinin ardından Adana’ya dönüş için hareket ediyoruz. Yaklaşık 21.00 sularında şehrimize varış ve bir başka turda görüşmek dileğiyle vedalaşma…
 
 
            ÜCRET DETAYLARI
  NAKİT/K.K TEK ÇEKİM
 
 KREDİ  KARTI 4 TAKSİT
İki veya üç kişilik odada kişi başı
 475 TL
   515 TL
3-6 yaş (2 büyükle aynı odada)
 250 TL
  270 TL
7-12 yaş (2 büyükle aynı odada)
 390 TL
  420 TL
Tek kişilik oda
 575 TL
  620 TL
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER
DİNLER   vb. OTEL’DE 1 GECE KONAKLAMA
TURİZM ARAÇLARI İLE ULAŞIM
OTELDE 1 ADET AÇIK BÜFE KAHVALTI VE 1 ADET AÇIK BÜFE AKŞAM YEMEĞİ
OTOBÜS İÇİ İKRAMLAR
SEYAHAT SİGORTASI
ÇEVRE TURLARI
REHBERLİK HİZMETİ
 
 
ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER:
ÖĞLE YEMEKLERİ,
TÜM YEMEKLERDE ALINAN İÇECEKLER 
MÜZE VE ÖREN YERLERE GİRİŞ ÜCRETLERİ
EKSTRA TÜRK GECESİ EĞLENCESİ
BALON TURU
                  
Uyarı: Turun gidişatını ve amacını engelleyici kötü hava, yol gibi olumsuz durumlarda rehber programı yeniden düzenleme hakkına sahiptir. Geziye çıkmadan önce mutlaka MÜZE KART www.muzekart.com edinin. Gün içerisindeki gezilerimiz yürüyüş ağırlıklı olacağı için rahat kıyafetler tercih etmeniz önerilir.
 
 
İletişim Bilgileri
 
 
İletişim Formu
 
 
 
   
 
 
Copyright Erdil Tur © 2021 Tüm Hakları Saklıdır.