YURTİÇİ TURLAR
ERCİYES-KAPADOKYA
390 TL
ŞUBAT
SATIN AL >>
ONLİNE REZERVASYON
 
 
 
 
 
AÇIKLAMA
ERCİYES -KAPADOKYA
 
15-16  Şubat 2020
22-23  Şubat 2020
 
1. Gün Cumartesi : Sabah saat 06.30’da Acenta önünde buluşmamızın ardından saat 07.00 de Niğde –Develi yolu üzerinden Erciyes’e hareket ediyoruz. Yaklaşık 11.00’da Erciyes’e varış ve serbest zaman. Kayak-Teleferik vb. aktivitelerden faydalanabiliriz. Saat 12.00 sularında alacağımız sucuk barbekü (extra) öğle yemeğimizin ardından kaldığımız yerden kar eğlencelerimize devam ediyoruz. Saat 15.30 sularında Erciyes’ten ayrılıp Nevşehir’e hareket ediyoruz. Panoramik Kayseri şehir turu sonrası konaklama yapacağımız otelimize yerleşiyoruz. Otelimizde alacağımız akşam yemeğimizin ardından dileyen konuklarımızla birlikte(ekstra) Şarap Evi veya Türk Gecesi eğlencesine gidiyoruz. Eğlencemizin ardından otelimize dönüş ve geceleme.
 
2. Gün Pazar : Sabah otelimizde alacağımız açık büfe kahvaltımızın ardından saat 08.30’da otelden ayrılıyoruz. Gezimize ilk olarak Güvercinlik-Üçhisar Kalesi anlatımı ve fotoğraf molası ile başlıyoruz. Burada ayrıca süt ile kavrulmuş kabak çekirdeği, kurutulmuş kayısı – üzüm ve kuruyemiş satın alabilirsiniz. Göreme panoramada vereceğimiz molanın ardından Avanos’a gidiyoruz. Kızılırmak çevresinde kurulmuş ve çömlekçilik ile ünlenmiş Avanos’ta yapacağımız panoramik şehir turumuzun ardından bölgeye özgü volkanik bir taş olan Onyx Taşı işleme atölyesinde bilgi aldıktan sonra satış mağazasını ziyaret ediyoruz. Onyx atölyesi gezimizin sonrasında (ekstra) öğle yemeğimizi alıp çömlek yapım atölyesine gidiyoruz. Aramızdan bir kişinin de çamuru işleyerek kendine özgü eserler üreteceği eğlenceli animasyonu izledikten ve alışveriş yaptıktan sonra Paşabağları’na gidiyoruz. St.Simon Şapeli kalıntılarını ve bölgede ender rastlanan üç başlı mantar kaya oluşumlarının bulunduğu bölgeyi gezdikten sonra Dervent Vadisi ya da Hayal Vadisi olarak da bilinen peri bacası oluşumlarının bulunduğu Develi Vadiyi geçerek Ürgüp’e gidiyoruz. Bağcılık ile ün yaparak dünyaca ünlü şaraplar üreten kentimizde Turasan Şarap Fabrikası’na gidiyoruz. Tadım ve alışveriş yapmak isteyen misafirlerimize vereceğimiz serbest zaman sonrasında Kaymaklı Yeraltı Şehrine gidiyoruz. İlginç mimarisi ve tünellerden oluşan yer altı şehri gezimizin sonrasında Adana’ya dönüş için yola çıkıyoruz. Yaklaşık olarak saat 21.00 sularında şehrimize varış ve bir başka turda görüşmek dileğiyle vedalaşma…
 
ÜCRET DETAYLARI
  NAKİT/K.K TEK ÇEKİM
    KREDİ KARTI 4 TAKSİT
İki kişilik odada kişi başı
390 TL
 415 TL
3-6 yaş (2 büyükle aynı odada)
 250 TL
 265 TL
7-12 yaş (2 büyükle aynı odada)
320 TL
 340TL
Tek kişilik oda
 470 TL
  500 TL

 

 
 
 
ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER :
smileyKAPADOKYA LODGE VEYA  RAMADA OTELDE 1 GECE KONAKLAMA
smileyTURİZM ARAÇLARI İLE ULAŞIM
smileyOTELDE 1 ADET AÇIK BÜFE KAHVALTI VE 1 ADET AÇIK BÜFE AKŞAM YEMEĞİ
smileySEYAHAT SİGORTASI
smileyÇEVRE TURLARI
smileyREHBERLİK HİZMETLERİ
 
ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER :
sad ÖĞLE YEMEKLERİ
sadTÜM YEMEKLERDE ALINAN İÇECEKLER
sadMÜZE GİRİŞ ÜCRETLERİ
 
                  
Uyarı: Turun gidişatını ve amacını engelleyici kötü hava, yol gibi olumsuz durumlarda rehber programı yeniden düzenleme hakkına sahiptir. Geziye çıkmadan önce mutlaka MÜZE KART www.muzekart.com edinin. Gün içerisindeki gezilerimiz yürüyüş ağırlıklı olacağı için rahat kıyafetler tercih etmeniz önerilir.
 
 
İletişim Bilgileri
 
 
İletişim Formu
 
 
 
   
 
 
Copyright Erdil Tur © 2020 Tüm Hakları Saklıdır.