YURTİÇİ TURLAR
BATI KARADENİZ
1900 TL
28 EYLÜL - 3 EKİM 2020
SATIN AL >>
ONLİNE REZERVASYON
 
 
 
 
 
AÇIKLAMA
BATI KARADENİZ
 
28 EYLÜL - 03 EKİM  2020   
 
TURUMUZ  ISTANBUL  ÇIKIŞLI   ADANA'DAN KATILMAK İSTEYENLERE  UÇAK BİLETİ EKLENECEKTİR
 
1.GÜN 25 NİSAN CUMARTESİ : Saat 07:00 de belirlenen yerde buluşma ve hareket. Yaklaşık iki saat sonra Ormanya Doğal Yaşam Parkı’nda mola veriyor, mis gibi orman kokusunda kısa bir yürüyüşle gezimize başlıyoruz. Daha sonra mavi ile yeşilin birbirine karıştığı Akçakoca ya varıyor, tarihi Mahalle Evleri arasında geziyor ve fotoğraf çekiyoruz. Ardından öğle yemeği için mola veriyoruz. Yemek sonrası, Çelik ve Çilek diyarı diye tabir edilen Ereğli ilçesine ilerliyoruz. Burada Cehennemağzı Mağarasını ve Gazi Alemdar Gemisi Müzesi ni gezip Zonguldak a doğru devam ediyoruz. Burada Maden Müzesini gezip akşam saatlerinde Dedeman Oteline geçiyoruz. Akşam yemeği ve geceleme otelimizde.
 
2.GÜN 26 NİSAN PAZAR : Otelimizde alacağımız kahvaltımızın ardından Zonguldak şehir merkezini panoramik olarak geziyor, sonrasında Bartın’a doğru hareket ediyoruz. Yol güzergahında bulunan Gökgöl Mağarası’na varış ve mağaranın gezilmesinin ardından Bartın’ı geçerek İnkumu’na ulaşıyoruz. Uzun bir kumsala sahip olan İnkumunda fotoğraf molası veriyor, daha sonra yemyeşil yamaçlardan masmavi bir koya doğru masalsı bir yolculuk yapıyoruz. Fatih Sultan Mehmet’in şehre kuş bakışı baktığı ve dünyanın gözü burası olsa gerek dediği Amasra merkeze doğru iniyoruz. Burada İlk önce öğle yemeğimizi alacağız (balık ve salata kaçırmamanız gereken lezzettir…) Yemek sonrası yöreye özgü ahşap alış-verişi için serbest zaman. Otantik çarşısında geçireceğimiz güzel zaman sonrasında Diamond Otel’e yerleşme ve dinlenme. Akşam yemeği ve geceleme otelimizde. 
 
3.GÜN 27 NİSAN PAZARTESİ : Alacağımız kahvaltının ardından Müze Kent Safranbolu’ya hareket ediyoruz. Hıdırlık Tepesi seyir terasından Osmanlı konaklarının fotoğraflarını çekebilirsiniz. Safranbolu’da Kaymakamlar Konağı, Cinci Hoca Hanı, Yemeniciler Çarşısı, Arasta, Güneş saati, Bakırcılar Çarşısı, Lokum İmalathaneleri, Rum ve Türk mahallelerinin panoramik seyri ve Arasta’da serbest zaman. Öğlen yemeği sonrası Tokatlı Kanyonu’na gidiş. Yerden 80 mt. yükseklikte, 11 mt. genişlikteki Cam Seyir Terasından muhteşem manzarayı fotoğraflayarak Yörükköyü’ne gidiyoruz. Tarihi Çamaşırhane ve Kasım Sipahioğlu Konağı gezilerimizin ardından Dadaya varış ve İksir Otel’e yerleşme, dinlenme. Akşam yemeği ve eğlence.
 
4.GÜN 28 NİSAN SALI : Otelimizde alacağımız kahvaltımızın ardından İnebolu’ya hareket ediyoruz. Yeşilin her tonunu görebileceğimiz İneboluda Türk Ocağı Evi ni gezip fotoğraflıyoruz. Daha sonra Abana, Çatalzeytin, Türkeli ve Ayancık ı geçerek Sinop’a varıyoruz. Sinop Kapalı Cezaevini geziyor ve merkezde serbest zaman veriyoruz. Konaklama yapacağımız Vira Otel’e varış ve odalarımıza yerleştikten sonra dileyen misafirlerimiz şehir merkezinde zaman geçirebilir. Akşam yemeği ve geceleme otelimizde.
 
5.GÜN 29 NİSAN ÇARŞAMBA : Otelde alacağımız kahvaltı sonrasında Hamsilos Koyu ve İnce Burun gezilerimizi tamamlayıp Erfelek’e hareket ediyoruz. Burada öğle yemeğimizi aldıktan sonra Şelalelere doğru yürüyüş ve fotoğraf molası veriyoruz. Ardından Kastamonu’ya hareket ediyoruz. Münire Sultan Medresesi gezisi ve Şerife Bacı Anıtı görüldükten sonra alış-veriş için kısa bir süre veriyoruz. Akşamüzeri Ilgaz Dağı eteklerinde bulunan otelimiz Ferko Mountain Resort’ e yerleşme ve dinlenme. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.
 
6.GÜN 30 NİSAN PERŞEMBE : Alacağımız açık büfe kahvaltının ardından çıkış işlemleri ve Bolu ya hareket ediyoruz. Abant yolu üzerinde alacağımız sucuk-ekmek barbekü sonrası göl kenarında serbest zaman veriyoruz. Dört mevsim ayrı güzellikleri taşıyan temiz havası ile özellikle doğa tutkunları tarafından vazgeçilmez bulunan Abant’ta fayton veya bisiklet turu yapabilir veya ata binebilirsiniz. Abant gezimizi tamamladıktan sonra Gölcük Krater Gölü gezisi için hareket. Göl etrafında yürüyüş yapabilir, birbirinden güzel fotoğraf kareleri yakalayabiliriz. Belirlenen saatte İstanbul’a hareket ediyor, yaklaşık dört saat sürecek yolculuğumuzun ardından şehrimize varıyoruz. Bir başka turda görüşmek dileğiyle….
 
 
FİYAT : 1900 TL (iki veya üç kişilik odada kişi başı)
             2350 TL (tek kişilik oda)
 
 
ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER                                                                   
* ÖZEL GEZİ ARACI İLE ULAŞIM                                                                    
* 5 GECE YP KONAKLAMA                                                                                                                      
* OTELDE ALINAN 5 SABAH KAHVALTISI                                                    
* OTELDE ALINAN 5 AKŞAM YEMEĞİ                                                                                                                  
* YURTİÇİ SEYAHAT SİGORTASI                                                                                                                                          
* ERDİL TURİZM REHBERLİK HİZMETİ
 
ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER
* MÜZE VE ÖREN YERLERE GİRİŞ ÜCRETİ
* ÖĞLE YEMEKLERİ   
* TÜM YEMEKLERDE ALINAN İÇECEKLER
* TÜM EXTRALAR     
 
 
 
İletişim Bilgileri
 
 
İletişim Formu
 
 
 
   
 
 
Copyright Erdil Tur © 2020 Tüm Hakları Saklıdır.