YURTDIŞI TURLAR
BÜYÜK İSPANYA
399 €
PGS İLE
SATIN AL >>
ONLİNE REZERVASYON
 
 
 
 
 
AÇIKLAMA
Büyük İspanya Turu
 
Pegasus Havayolları ile
 
7 Gece - 8 Gün
Madrid (2) & Sevilla (1) & Granada (1) & Valencia (1) & Barcelona (2)
 
 
 
1. GÜN İSTANBUL - MADRİD
Sabiha Gökçen Havalimanı Dış Hatlar Terminali Pegasus kontuarında saat 08.30’da buluşma. Check-in işlemlerinin ardından Pegasus Havayolları’nın PC1099 sefer sayılı uçağı ile saat 10:40`ta Madrid’e hareket. Yaklaşık 4 saatlik uçuşun ardından yerel saat ile 14:25’te başkent Madrid’e varacağız. Panoramik şehir turumuz sırasında, Plaza mayor adı verilen büyük meydan ile başlıyoruz. Bu meydanda 136 bina ve avluya açılan 437 balkon bulunmaktadır. Zamanında bu balkonlardan boğa güreşleri ve engizisyonun yaktığı insanlar izlenmiştir. Şehrin kalbi Puerta Del Sol, Plaza mayor adı verilen büyük meydan, Kraliyet Sarayı’nın halka sesleniş yeri Plaza De Orient, Şehir’in ne kadar zengin olduğunu göstermek maksadıyla giriş kapısı olarak yapılmış Alcala Kapısı, galerili damları ile göz dolduran Gran Via, Plaza Colon, Cibeles Meydanı Ve Çeşmesi ile Cervantes Anıtı görülecek yerler arasındadır. Turumuzun ardından Madrid’de ki otelimize varış ve yerleşme. Geceleme otelimizde.
2. GÜN MADRİD
Sabah otelimizde alınacak kahvaltının ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz rehberiniz tarafından ekstra olarak düzenlenecek olan Toledo Turuna katılabilirler. Geceleme otelimizde.
 
Alternatif Program
Toledo Turu
Otelimizden hareketle güneye doğru yola çıkacağız, Toledo gerçek bir açıkhava müzesi, İspanya’nın eski başkenti ve Unesco Dünya Mirası listesinin en önemli kentlerinden biridir. Ülkenin en heybetli katedrali, dünyaca ünlü ressamların eserlerine ev sahipliği yaparak dünyanın sayılı müzeleriyle yarışır hale gelmiştir. El Greco’nun kenti olarak bilinen Toledo, 16. yy’dan günümüze değişmeden gelmeyi başarmıştır. Roma, vizigot, arap, gotik, rönesans mimarisinin izlerini taşıyan yapılar, dar sokaklar, El Greco’nun tabloları, tipik pastaneler, Damascino mağazaları ve tabii ki ünlü katedrali ile turistik bir haç yeridir. Toledo’daki
başka bir gelenek Arapların kenti fethettikleri zamandan kalma badem ezmesi imalatıdır. İnsanın ağzını sulandıran bu şekerlemeyi tatmadan Toledo ziyareti bitmiş sayılmaz. Yahudi mahallesi içerisinde yapacağımız yürüyüşün ardından Madrid’e dönüş.
55 Euro
 
3. GÜN MADRİD - SEVİLLA
Sabah otelde alınacak kahvaltı ardından İspanya`nın 4. Büyük kenti, Andalucia Başkenti ve geçmişte ki sömürge ticaretinin merkezi Sevilla`ya doğru hareket ediyoruz Yol üzerinde dileyen misafirlerimiz rehberimiz tarafından düzenlenecek olan ekstra Cordoba şehir ve Cami turuna katılabilirler. Turumuz ardından Sevilla`ya doğru yolumuza devam ediyoruz. Varışımızı takiben, Guadalgivir Nehri’nin kıyısında kurulmuş bu şehirde İspanya Meydanı, Carmen’in geçtiği tütün fabrikası, Altın Kule, Yahudi Mahallesi’ni
panoramik olarak gezeceğiz. Sevilla Katedrali’nin önünde vereceğimiz serbest zaman ile şehir turumuzu tamamlıyoruz. Akşamı eğlenceli bir ortamda geçirmek isteyen misafirlerimiz ekstra düzenlenecek Flamenko Gecesi’ne katılabilirler. Geceleme otelinizde.
 
Alternatif Program
Cordoba şehir ve Cami Turu
Bu turumuzda Endülüs İslam medeniyetinin ilk başladığı şehri, Musevi
Mahallesi ve Plaza Mayor’u görüyoruz. Ardından günümüzün katedrali
geçmişin ana Camii olan yapıyı gezerek, geçmişin izlerine tanık olacağız.
45 Euro
 
Alternatif Program
Flamenko Gecesi
Bol bol eğlenip yerel dansın keyfni çıkarabileceğiniz bir akşam sizi bekliyor.
55 Euro
 
4. GÜN SEVİLLA - GRANADA
Sabah otelde alınacak kahvaltı ardından Granada`ya doğru yola çıkıyoruz. Yol üzerinde arzu eden misafirlerimiz ekstra düzenlenecek olan Ronda Turumuza katılabilir. Turumuz sonrası Granada’ya devam ediyoruz. Varışımızın ardından panoramik Granada şehir turunda görülecek yerler arasında; Bib Lambra Meydanı, Kristof Kolomb Anıtı, Belediye Sarayı, Katedral (dışarıdan) yer almaktadır. Tur bitiminde dileyen misafirlerimizle ekstra Elhamra Sarayı turu. Akşamı eğlenceli bir ortamda geçirmek isteyen misafirlerimiz ile ekstra düzenlenecek olan Sacra Monte gece turu. Geceleme otelinizde.
 
Alternatif Program
Ronda Turu
(Ronda ekstra turu Alhambra Sarayı rezervasyon saati uygunsa gerçekleştirilebilir). Bu turumuzda, coğrafi yerleşim olarak İspanya'nın en ilginç yerleşimi sayılan, bozulmamış tarihi yapısı ile İspanya'nın en güzel kasabalarından Ronda'yı gezeceğiz. İlk boğa güreşlerinin başlatıldığı Ronda' da Tarihi Roma Köprüsü ve İspanya'nın en eski arenası ve müzesi görülecek yerler arasındadır.
40 Euro
 
Alternatif Program
Elhamra Sarayı Turu
(Sarayın müsaitliğine bağlı olarak Elhambra Sarayı turu gerçekleştirilir). Günlük limitli sayıda ziyarteçi kabul eden Elhamra, Duvarlarında kırmızı tuğla, damında kırmızı kiremit kullanıldığı için adına da Elhamra yani "Kırmızı" denmiştir. İslam mimarisinin ulaşabileceği yüksek noktalardan biri olarak bugünlere ulaşmış bir şahit olan Elhamra Sarayı'nın ziyareti sonrası otele transfer ve
serbest zaman.
65 Eur
 
Alternatif Program
Sacra Monte gece Turu
Bu turumuzda Granada‘da yaşayan çingenelerin farklı Flamenco yorumunu yaşadıkları taş evlerde izleme imkanı bulacaksınız.
45 Euro
 
5. GÜN GRANADA - VALENCİA
Sabah otelde alınacak kahvaltı ardından Valencia`ya doğru yola çıkıyoruz. Varış ardından şehir turumuza başlıyoruz. İspanya’nın en büyük üçüncü şehri olma ünvanının yanısıra en büyük limana da sahip şehrin ilk ismi, Latince’de güç ve kuvvet anlamına gelmektedir. Valencia’da; Panoramik olarak yapılacak şehir turunda Sanat ve Bilim müzesi, Gotik Katedral, Arena, Belediye Sarayı, Tarihi pazar ve Eski İpek Borsası görülecek yerler arasındadır. Şehir turu sonrası otelinize transfer. Geceleme otelinizde.
6. GÜN VALENCİA - BARCELONA
Sabah otelde alınacak kahvaltı ardından Barcelona’ya doğru hareket edeceğiz. Katalonya Özerk Topluluğu’nun başkenti, ünlü Mimar Antoni Gaudi’nin muhteşem eserlerinin buluduğu İspanya'nın ikinci büyük şehri Barselona, sahip olduğu eserlerden ötürü nüfusunun dört katı kadar turisti kendine çekmektedir. Panoramik olarak gerçekleştireceğimiz şehir turumuzda, “Bitmeyen Kilise” olarak da bilinen La Sagrada Familia, İspanya ve Catalunya Meydanı, Gaudi'nin Evleri (Casa Batllo ve Casa Mila), Katalunya Meydanı, La Rambla Caddesi ve Port Olimpic görülecek yerler arasındadır. Şehir turu sonrası otelinize transfer. Akşam dileyen misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düzenleyecek olduğu Barcelona Gece Turu & Gotik Mahalle turuna katılabilirler. Geceleme otelinizde.
 
Alternatif Program
Barcelona Gece Turu & Gotik Mahalle Turu
Bu turumuzda Avrupa’nın uyumayan şehri olarak bilenen Barcelona’nın ışıklandırılmış halini görme fırsatı bulacağız. Sonrasında ise daha önce gitmediğimiz Gotik Mahalle’ye yola çıkıyoruz. Bu mahallede Barcelona Katedrali, Augustus tapınağı ve bölgenin en ünlü sokağı olan Carrer del Bisbe’yi ziyaret ettikten sonra akşam yemeği için La Ramblas Caddesi’nde serbest zaman veriyoruz.
30 Euro
 
7. GÜN BARCELONA
Sabah otelde alınacak kahvaltı ardından dileyen misafirlerimiz rehberiniz tarafından ekstra olarak düzenlenecek olan Girona & Figueras Turuna katılabilirler.
 
Alternatif Program
Girona & Figueras Turu
Turumuza, Onyar Nehri’nin kıyısında kurulmuş ve ilk bakışta Floransa’yı anımsatmakta olan, yörenin en zengin şehri olan Girona ile başlıyoruz. Daracık sokakları ve katedrali ile görülmeye değer şirin bir ortaçağ şehri olan Girona ayrıca parfüm filminin sinema çekimlerinin yapıldığı şehirdir. Panoramik olarak yapılacak turumuzda; Aslan heykeli, Katedral Meydanı, Mezuzalı evler, Yahudi Mahallesi, Rambla ve ünlü mağazaları göreceğiz. Serbest zaman sonrası Pirene dağlarının manzarası eşliğinde Figueras Kenti’ne doğru yola çıkıyoruz. Kasaba öyle etkileyici bir atmosfere sahiptir ki bütün dünyanın hayranlık duyduğu sınır tanımaz ressam Salvador Dali’ye hayatı boyunca ilham kaynağı olmuştur. Burada Ünlü sürrealist ressam “Salvador Dali’nin” kendi elleri ile dekore ettiği müze evi gezeceğiz. Her bir eserinin değeri milyonlarca dolarla ifade edilen bu müzede, ölümsüz aşkı Gala’yı resmettiği, zihinleri zorlayan eserlerinin bulunduğu yeri geziyoruz.
65 Euro
 
8. GÜN BARCELONA - İSTANBUL
Sabah otelimizde alınacak kahvaltının odaların boşaltılması ardından havalimanına transfer. Check-in işlemlerinin tamamlanmasından sonra Pegasus Havayollarının PC1092 sefer sayılı uçağı ile saat 14:20`de İstanbul’a hareket. Yerel saat ile 19:00`da İstanbul’a varış ve turumuzun sonu.
 
 
Uçuş Detayları
Gidiş: Sabiha Gökçen Havalimanı - Pegasus Hava Yolları PC1099 - Uçuş Saati 14.20
Dönüş: Pegasus Hava Yolları PC1092 - Uçuş Saati 14.20
 
 
03 Şubat, 17 Şubat, 02 Mart, 16 Mart ;
Gidiş: Sabiha Gökçen Havalimanı - Pegasus Hava Yolları PC1099 - Uçuş Saati 14.20
Dönüş: Pegasus Hava Yolları PC1092 - Uçuş Saati 14.20
 
 
Fiyatlarımıza Dahil Olan Servislerimiz
Pegasus Havayolları ile İstanbul (SAW) – Madrid(MAD) gidiş / Barcelona(BCN) - İstanbul (SAW ) dönüş uçak bileti
3 ve 4* otellerde 7 gece kahvaltı dâhil konaklamalar
Havalimanı vergileri ve servisleri bedeli
İspanya otel vergileri
Madrid, Sevilla, Granada, Valencia, Barselona panoramik şehir turları Alan-Otel-Alan transferleri ve şehirlerarası otobüs transferleri Profesyonel rehberlik hizmetleri
 
 
Fiyatlarımıza Dahil Olmayan Servislerimiz
Vize ücreti ve servis bedeli (120 EURO ) Yurtdışı çıkış vergisi, 50 TL
Tüm kişisel harcamalar,
Rehber tarafından organize edilen ekstra turla
Öğle ve Akşam yemekleri,
Müze, ören yeri vb. giriş ücretleri
Özel Seyahat sağlık sigortası (15 Euro)
 
 
*** KADEMLİ FİYAT SİSTEMİ UYGULANMAKTADIR  DOLULUK ORANLARINA DEĞİŞEBİLİR GÜNCEL FİYATLARI SORUNUZ***
 
Tarih Aralığı
Oda / Fiyat
14/10/2019-21/10/2019)
3* ve 4* Oteller-599,00 EUR
11/11/2019-18/11/2019)
3* ve 4* Oteller-599,00 EUR
03/02/2020-10/02/2020)
3* ve 4* Oteller-399,00 EUR
17/02/2020-24/02/2020)
3* ve 4* Oteller-449,00 EUR
02/03/2020-09/03/2020)
3* ve 4* Oteller-399,00 EUR
16/03/2020-23/03/2020)
3* ve 4* Oteller-449,00 EUR
30/03/2020-06/04/2020)
3* ve 4* Oteller-449,00 EUR
13/04/2020-20/04/2020)
3* ve 4* Oteller-449,00 EUR
27/04/2020-04/05/2020)
3* ve 4* Oteller-449,00 EUR
11/05/2020-18/05/2020)
3* ve 4* Oteller-549,00 EUR
25/05/2020-01/06/2020)
3* ve 4* Oteller-599,00 EUR
08/06/2020-15/06/2020)
3* ve 4* Oteller-549,00 EUR
06/07/2020-13/07/2020)
3* ve 4* Oteller-549,00 EUR
03/08/2020-10/08/2020)
3* ve 4* Oteller-549,00 EUR
17/08/2020-24/08/2020)
3* ve 4* Oteller-549,00 EUR
31/08/2020-07/09/2020)
3* ve 4* Oteller-549,00 EUR
 

           
 
 
İletişim Bilgileri
 
 
İletişim Formu
 
 
 
   
 
 
Copyright Erdil Tur © 2020 Tüm Hakları Saklıdır.