YURTDIŞI TURLAR
BENELUX-PARIS
399 €
THY İLE
SATIN AL >>
ONLİNE REZERVASYON
 
 
 
 
 
AÇIKLAMA
 
Benelüks, Paris Turu BRÜKSEL başlar
Türk Havayolları ile
 
7 Gece - 8 Gün
Brüksel, Amsterdam(2) & Köln, Lüksemburg(1) &
Paris (3) & Brüksel (1)
 
 
 
1. GÜN ISTANBUL - BRUKSEL -AMSTERDAM
Sabiha Gökçen havalimanı dış hatlar terminalinde 08.00’de buluşma. Bagaj, bilet ve pasaport işlemlerinin ardından Türk Hava Yollarının TK1945 sefer sayılı uçuşu ile saat 10.45’de Brüksel’e hareket. Yerel saat ile 12.20’de varışımızın ardından alanda bekleyen aracımız ile Amsterdam’a hareket. Varışımızla birlikte şehir turumuz başlıyor. 178 farklı milletten insanın yaşadığı bu büyüleyici şehirde Dam Meydanı, Ulusal Anıt, Kraliyet Sarayı, Çiçek pazarı, Kırmızı Fener Sokağı ve Merkez istasyon görülecek yerler arasındadır. Turumuz sonrası dileyen misafirlerimiz ekstra düzenlenecek Amsterdam Kanallar turuna katılabilirler. 100 km’yi aşan ve 165 kanalı bulunan Amsterdam’ın kanallarını tekne ile gezerken Amsterdam’a farklı bir açıdan bakma fırsatı yakalayacaksınız. Turumuz sonrası otelimize transfer ve serbest zaman. Geceleme otelde.
 
Alternatif Program
Amsterdam Kanallar turu
20 Euro
 
2. GÜN AMSTERDAM
Otelde alacağımız sabah kahvaltısının ardından dileyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Hollanda İncileri (Marken & Volendam & Rotterdam & Delft & Lahey) turuna katılabilirler.Turumuz Marken adasıyla başlıyor. Daha önce ada olan fakat daha sonra kara ile arası doldurularak kara bağlantısı sağlanan bu harika adanın içini gezdikten sonra Volendam’a hareket ediyoruz. Volendam; limanı, Hollanda karakteristik evleri ve geleneksel kıyafetli insanlarıyla görür görmez insanların etkisi altına alan bir yer. Leziz deniz ürünlerinin, leziz peynirlerin tadına bakabileceğiniz ve ucuz hediyelik eşya alabileceğiniz bu kasabada güzel bir zaman geçirdikten sonra Hollanda’nın ikinci büyük şehri olan Rotterdam’a geçiyoruz. Avrupa’nın en büyük limanı olan Rotterdam’da Euromas Kulesi, Eski Liman bölgesi, Erasmus ve William köprüsü ve Kübik evler görülecek yerler arasındadır. Gezimiz sonrası Delft’e hareket ediyoruz. Kanalları, büyük oranda korunmuş eski yapıları ve Mavi boyayla işlenmiş porselenleriyle ünlü bu şehirde yapacağımız turumuzun ardından Lahey’e (Den Haag) geçiyoruz. Nüfus yoğunluğu bakımından Hollanda’nın 3.büyük şehri olanda Lahey’de Hollanda Krallığı hükümeti, bakanlıklar, parlamento, Hollanda Yüksek Mahkemesi ve Hollanda Devlet Konseyi bulunmaktadır. Bir nevi gizli başkent olan bu güzel şehri gezdikten sonra otelimize transfer ve serbest zaman. Geceleme otelde.
 
Alternatif Program
Hollanda İncileri (Marken & Volendam & Rotterdam & Delft & Lahey)
85 Euro
 
3. GÜN AMSTERDAM - KÖLN - LÜKSEMBURG
Otelde alacağımız sabah kahvaltısının ardından Köln’e hareket ediyoruz. Köln’e varışımızın ardından yapacağımız şehir turunda Gotik Katedrali, Rhein Nehri, Alış veriş caddeleri görülecek yerler arasındadır.Turumuzun ardından Lüksemburg’a doğru yola çıkıyoruz. Varışımızla birlikte Lüksemburg şehir turumuz başlıyor. Notre Dame Katedrali, Dükler Sarayı, Belediye Binası ve Anayasa Meydanı görülecek yerler arasındadır. Turumuzun ardından dileyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek Remich & Schengen turuna katılabilirler. 3 Ülkenin (Lüksemburg, Almanya, Fransa) tam ortasında yer alan Schengen kasabasıyla turumuz başlıyor. Schengen kasabasının önemi Avrupa birliği Ülkeleri arasında serbest dolaşım antlaşması burada imzalanmıştır. Schengen antlaşmasının imzalandığı bina ve anıt önünde hatıra fotoğrafı çektirdikten sonra üzüm bağlarının arasından Remich’e ulaşıyoruz. Sessiz ve huzurlu olan bu kentte Lüksemburg’un uyguladığı düşük vergi politikaları ve sınır konumunda olmasından dolayı küçük dükkânlardan kahve, alkollü içki ve sigarayı dutyfree mağazalarından bile çok daha ucuza alabilirsiniz. Turumuzun ardından otelimize transfer ve serbest zaman. Geceleme otelde.
 
Alternatif Program
Remich & Schengen turu
25 Euro
 
4. GÜN LUKSEMBURG - PARİS
Otelde alacağımız sabah kahvaltısının ardından Paris’e doğru yola çıkıyoruz. Varışımızla birlikte Charles de Gaulle ve Zafer Takı, Champs Elysees, Louvre Müzesi ve piramit, Etoile Meydanı, Grand Palais ve Petit Palais sergi sarayları, Concorde Meydanı ve Obelisk Taşı, Fransa Parlamento binası, 3* Alexsandre Köprüsü, Seine Nehri, Napolyon’un Mezarı ve Eiffel Kulesi görülecek yerler arasındadır. Turumuzun ardından otelimize transfer ve serbest zaman. Geceleme otelde.
 
Alternatif Program
Hollanda İncileri (Marken & Volendam & Rotterdam & Delft & Lahey)
85 Euro
 
5. GÜN PARİS
Otelde alacağımız sabah kahvaltısının ardından dileyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek Paris’in İncileri ve Seine Nehri (Eiffel Kulesi + Seine Nehri Tekne Gezisi + Montmarte Ressamlar Tepesi + Sacre Coeur Bazilikası + Notre Dame Katedrali) turuna katılabilirler. Turumuz öncelikle Paris’in simgesi haline gelmiş ve Dünya’nın en önemli yapıtlarından olan Eiffel Kulesiyle başlıyor. Bu turumuzda Eiffel Kulesinin 2. Katına çıkarak Paris’i yukarıdan keşfetme şansı bulacaksınız. Turumuz, Siene nehri üzerinde tekne gezisi ile devam ediyor. Nehrin her iki yanındaki tarihi yapıtları nehir üzerinden gördükten sonra Paris’in en yüksek tepesi olan Montmarte tepesine teleferik ile çıkıyoruz.. Halen bohem hayatın yaşandığı bu bölgede bir zamanlar Pablo Picasso, Henry Toulouse Lautrec, Dalida, Vincent Van Goh ve Jean Marais gibi önemli sanatçılar izler bırakmıştır. Paris’in büyük bir bölümünden görülen SacreCoeur(Adaklar Kilisesi) ilk göreceğimiz yapı olacak. Bu yapıyı yakından gördükten sonra Tertre Meydanında alış veriş ve portrenizi yaptırabileceğiniz molanın ardından Fransa tarihinin bir sembolü, hem de Paris’in silüetinin vazgeçilmez bir parçası olarak nitelenen Notre Dame katedralini ziyaret ediyoruz. Notre Dame 1137 – 1180 yılları arasında hüküm süren Kral VII.Louis’nin emriyle Paris’in siyasi,ekonomik ve kültürel gücünü dünyaya göstermek için inşa edilmiştir. Bu muhteşem yapıyı gördükten sonra kısa bir fotoğraf molası veriyoruz ardından otelimize transfer. Akşam dileyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek Paris by Night turuna katılabilirler. Parisi birde ışıklar altında görmek ister misiniz ? Champs Elysees, Concorde Meydanı, Louvre Müzesi ve daha bir çok ünlü bulvarları, binaları ve meydanları ışıklar altında görme imkanı bulacaksınız. Trocedaro Meydanından ışıl ışıl parıldayan Eiffel kulesi için fotoğraf molası verdikten sonra otelimize dönüyoruz. Geceleme otelde.
 
Alternatif Program
Paris’in İncileri ve Seine Nehri turu
85 Euro
 
Alternatif Program
Paris by Night turu
25 Euro
 
6. GÜN PARİS
Otelde alınacak sabah kahvaltısının ardından dileyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek Disneyland turuna katılabilirler. Eurodisney bir masal şehri. İçindeki çocuğu yaşatan her yaştan insanın zevk alacağı bu eğlence merkezinde Indiana Jones, Krayip korsanları mağarası, Uzaya yolculuk, Hayaletler evi ve çok daha fazlası ile harika vakit geçireceksiniz. Turumuzun sonrası otelimize dönüş ve serbest zaman. Akşam dileyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek Lido Show turuna katılabilirler. Dünyaca ünlü muhteşem sahne showlarından birini sizlere ayrılmış masalarda Şampanya eşliğinde izlemeye ne dersiniz ? Bu geceyi kaçırmamanızı tavsiye ederiz. Turumuzun ardından otelimize dönüş. Geceleme otelde.
 
Alternatif Program
Disneyland turu
110 Euro
 Alternatif Program
Lido Show turu
130 Euro
 
7. GÜN PARİS - BRÜKSEL
Otelde alacağımız sabah kahvaltısının ardından Brüksel’e hareket. Dileyen misafirlerimiz yol üzerinde ekstra düzenlenecek Brugge turuna katılabilirler. Unesco tarafından koruma altında olan Brugge çikolataları, dantelleri, biraları ve en önemlisi Ortaçağdan kalma mimari yapısıyla ve sandal turuna çıkılan kanallarıyla ünlüdür. Öyle ki kanalların güzelliği turistik sebebiyle Kuzeyin Venedik’i olarak bilinir. Bu güzel şehri gezdikten sonra Brüksel’e hareket. Varışımızla birlikte Kraliyet Sarayı, Çin ve Japon evleri, Brüksel katedrali, Şehir meydanı, Borsa binası, Atomium anıtı, Manneken Pis heykeli görülecek yerler arasındadır. Turumuzun ardından otelimize transfer ve serbest zaman. Geceleme otelde.
 
Alternatif Program
Brugge turu
35 Euro
 
8. GÜN BRÜKSEL - İSTANBUL
Otelde alacağımız sabah kahvaltısının ardından rehberin belirleyeceği saatte havalimanına transfer. Bagaj ve bilet işlemlerinin ardından Türk Hava Yollarının TK 1946 sefer ayılı uçuşu ile saat 13.15’de İstanbul’a hareket. Yerel saat ile 18.35’de varış ve turumuzun sonu.
 
 
 
Not: 29 Mart hareketli turumuzun dönüş uçağı TK 1946 BRU- SAW 12.45 kalkış 17.05 varış olarak gerçekleşecektir.
 
Uçuş Detayları
Gidiş: Sabiha Gökçen Havalimanı - Türk Havayolları TK1945 - Uçuş Saati 10:45
Dönüş: Türk Havayolları TK1946 - Uçuş Saati 13.15
 
03 Nisan , 17 Nisan , 01 Mayıs ,10 Mayıs, 22 Mayıs  2020;  08.00 ' de Buluşma;
Gidiş: Sabiha Gökçen Havalimanı - Türk Havayolları TK1945 - Uçuş Saati 09:20-11.20
Dönüş: Türk Havayolları TK1946 - Uçuş Saati 12.45-17.05
 
 
Avantajlı Ekstra Tur Paketi: 255 Euro yerine 210 Euro!
Hollanda İncileri (85 Euro) + Remich & Schengen (25 Euro) + Paris İncileri Seine Nehri (85 Euro) + Paris by Night
(25 Euro) + Brugge (35) : 255 Euro yerine 210 Euro
0-2 yaş ücretsiz, 02-12 yaş %50 indirimlidir
 
 
 
Fiyatlarımıza Dahil Olan Servislerimiz
Türk Havayolları ile İstanbul (SAW) – Brüksel – İstanbul (SAW) arası uçak bileti, Havalimanı Vergileri,
Alan – otel – alan transferleri
3*/4* Otellerde 7 Gece – 8 Gün Oda – Kahvaltı Konaklama,
Amsterdam, Lüksemburg, Köln, Paris ve Brüksel Panoramik Şehir Turları, Profesyonel Türkçe Rehberlik hizmetleri,
 
 
Fiyatlarımıza Dahil Olmayan Servislerimiz
Yurtdışı Çıkış Harcı: (50 TL) Vize Ücreti (120 Euro)
Seyahat Sağlık Sigortası (15 Euro)
Paket fiyatına dâhil olduğu açıkça belirtilmemiş her turlu hizmet, Ekstra turlar, Müze ve ören yeri girişler
 
*** KADEMLİ FİYAT SİSTEMİ UYGULANMAKTADIR  DOLULUK ORANLARINA DEĞİŞEBİLİR GÜNCEL FİYATLARI SORUNUZ***
.
 
Tarih Aralığı
Oda / Fiyat
 
09/02/2020-16/02/2020)
3*/ 4* Oteller (Merkeze 15 – 20
Km)-399,00 EUR
 
01/03/2020-08/03/2020)
3*/ 4* Oteller (Merkeze 15 – 20
Km)-399,00 EUR
 
08/03/2020-15/03/2020)
3*/ 4* Oteller (Merkeze 15 – 20
Km)-399,00 EUR
 
15/03/2020-22/03/2020)
3*/ 4* Oteller (Merkeze 15 – 20
Km)-399,00 EUR
 
22/03/2020-29/03/2020)
3*/ 4* Oteller (Merkeze 15 – 20
Km)-399,00 EUR
 
29/03/2020-05/04/2020)
3*/ 4* Oteller (Merkeze 15 – 20
Km)-399,00 EUR
 
03/04/2020-10/04/2020)
3*/ 4* Oteller (Merkeze 15 – 20
Km)-449,00 EUR
 
17/04/2020-24/04/2020)
3*/ 4* Oteller (Merkeze 15 – 20
Km)-449,00 EUR
 
01/05/2020-08/05/2020)
3*/ 4* Oteller (Merkeze 15 – 20
Km)-449,00 EUR
 
10/05/2020-17/05/2020)
3*/ 4* Oteller (Merkeze 15 – 20
Km)-449,00 EUR
 
22/05/2020-29/05/2020)
3*/ 4* Oteller (Merkeze 15 – 20
Km)-479,00 EUR
                                                                                                                                                            
 
 
İletişim Bilgileri
 
 
İletişim Formu
 
 
 
   
 
 
Copyright Erdil Tur © 2020 Tüm Hakları Saklıdır.