YURTDIŞI TURLAR
BENELUX-PARIS
449 €
ATLAS GLOBAL İLE
SATIN AL >>
ONLİNE REZERVASYON
 
 
 
 
 
AÇIKLAMA
 
Benelüks, Paris Turu
Atlasglobal Hava Yolları ile
 
7 Gece - 8 Gün
 
Köln, Lüksemburg (1) & Remich, Schengen, Metz, Paris (3) & Brugge - Brüksel (1) & Delft, Amsterdam (2)
 
 
TUR PROGRAMI
 
1. GÜN ISTANBUL - DÜSSELDORF – KÖLN -LÜKSEMBURG
İstanbul Havalimanı Dış Hatlar gidiş gidiş terminalinde 09.00’da hazır bulunulması. Bagaj, bilet ve pasaport işlemlerinden sonra Atlas Global Havayollarının KK 2075 sefer sayılı uçuşu ile saat 11.40’da Düsseldorf’a hareket. 13.10 ‘da Düsseldorf’a e varış, ardından havalimanında bizleri bekleyen özel otobüsümüzle Köln’e hareket Günümüzün ilk durağı Köln’de Gotik Katedrali, alışveriş caddeleri ve Rhein Nehri panoramik olarak görülecek yerler arasındadır. Turumuzun ardından Luxemburg’a hareket ve panoramik Lüksemburg turu. Turumuzda Petrus vadisi, eski şehir merkezinin dar sokakları, şehir katedrali, Dükler Sarayı görülecek yerler arasındadır. Tur bitimi otelimize transfer.
2. GÜN LÜKSEMBURG - REMICH & SCHENGEN – METZ – PARİS
Kahvaltının ardından Remich & Schengen’e hareket. Panoramik Remich turumuzda Almanya ile Lüksemburg'u birbirinden ayıran Moselle Nehri üzerindeki köprüden geçip, buradan bir dakikada 3 ülkeyi kat edeceğimiz (Lüksemburg, Almanya, Fransa) noktaya geliyoruz. Schengen turumuzda ise Schengen anlaşması ile Schengen vizesine adını veren şehrimizi ziyaret ediyoruz. Remich & Schengen üzerinden Paris’e hareket, Yol üzerinde Fransa’nın en güzel orta çağ şehirlerinden biri olan Metz’i ziyaret edip öğle yemeği molası veriyoruz. Tur sonrası Paris hareket. Varışımızın ardından Panoramik şehir turu, Şehir turunda Opera Meydanı ve Binası, Tuilleries Bahçeleri, Concorde Meydanı, dünyaca ünlü alışveriş caddesi Champs-Elysées, Zafer Takı( Arc De Triomphe), Eiffel Kulesi, Askeri Müze, Meclis binası, Napoléon'un Mezarı, Louvre Sarayı ve Müzesi, Madlen Kilisesi, Grand Palais, Petit Palais, Comedie Francais, görülecek yerler arasındadır. Tur bitiminde otele transfer. Geceleme otelinizde
3. GÜN PARİS
Kahvaltının ardından tam gün serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek Paris İkonları ve Seine Nehri turumuza katılabilirler. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Romantik Paris Gece Turu'na katılabilirler. Arzu eden misafirlerimiz Lido Show turuna katılabilirler. Tur bitiminde otele transfer. Geceleme otelinizde
 
Alternatif Program
Paris İkonları ve Seine Nehri Turu
Turumuzda şehrin doyumsuz manzarasını izlemek için, Paris'in olduğu kadar Fransa’nın da sembolü olan Eiffel Kulesine çıkıyoruz. Daha sonra, tekne ile Seine Nehri Gezisi’ne çıkıyoruz. Paris’in en muhteşem binalarını yakından görecek, Seine Nehri’nin köprülerinin altından geçerek unutulmaz anlar yaşayacaksınız. Bu tekne gezisi sırasında görülecek yerler arasında Amerikan Kilisesi, Millet Meclisi, Dışişleri Bakanlığı, Orsay Müzesi, Cité Adası, Notre Dame Katedrali, Adliye Sarayı, Conciergerie Hapishanesi, Belediye Sarayı, Modern Sanatlar Müzesi ve Louvres Sarayı bulunmakta. Nehir gezisi sonrası şehrin en ilgi çeken merkezlerinden biri olan hareketli Pigalle Semti’nden geçerek, günümüzde halen bohem yaşamın devam ettiği Ressamlar Tepesi adıyla bilinen Montmartre Tepesine fünikülerle çıkacağız. Burada Sacré-Coeur’ü (Adaklar Kilisesi) gördükten sonra, Ressamlar Meydanı’nda portrenizi
yaptırmak ve yemek için serbest vaktiniz olacak. Ressamlar Tepesi gezisinin
ardından, vergisiz parfüm, kozmetik ürünleri ve saat alabileceğiniz Benlüx
mağazasına hareket ediyoruz. Benlüx Mağazasından sonra turumuz sona eriyor.
80 Euro
Alternatif Program
Romantik Paris Gece Turu
Filmlere, resimlere, şarkılara, şiirlere konu olmuş aşkın kenti Paris’i gece panoramik olarak görebilecek Eyfel kulesindeki kısa ışık gösterisini izleyecek, tüm dünyanın en tanınmış caddesi Champs Elysees’de dolaşma fırsatı bulacaksınız.
35 Euro
Alternatif Program
Lido Show Turu
60 yıldır devam eden danslı gösterileriyle Paris gecelerinin en görkemli kabarelerinden biri olan LIDO SHOW'u bizler için ayrılmış özel masalarda şampanya eşliğinde izleme fırsatı bulabilecekler.
140 Euro
 
4. GÜN PARİS - PARİS
Kahvaltının ardından tam gün serbest zaman. Arzu eden konuklarımız rehberiniz tarafından ekstra olarak organize edilebilecek olan Disneyland turumuza Çift Park veya Louvre ve Versailles turuna katılabilirler.
 
Alternatif Program
Disneyland Turu
Main Street ve 19. Yüzyıl Amerikan kasabaları, Korsan Adası, Fantezi Ülkesi ve Keşifler Diyarı göreceğimiz yerler arasında. Frontierland’da, Perili Köşkte gezinti yaptıktan sonra, başıboş bir maden treni ile maden tünelleri ve yıkılmaya yüz tutmuş köprülerden geçerek eğlencenin doruklarına ulaşacağız. Indiana Jones'un Ölüm Tapınağı'nı hızlı trenle gezecek ve sonrasında teknelerimize binerek muazzam bir kaleyi kuşatan Karayip Korsanları’nı ziyaret edeceğiz. Dünyanın dört bir yanından çocukların bizler için söyleyeceği şarkıları teknelere binerek izleyecek ve Disney karakterleriyle tanışacağız. Dileyenler uzay gemilerine binerek yıldız savaşlarına bizzat katılacak, hız tutkunları ise Uzay Dağı'ndan aya kadar ulaşabilecekler. Tabii her şeyin yanında nefis bir çevre dizaynı, unutulmaz fotoğraflar çekebileceğiniz manzaralar ve onlarca alışveriş butiği sizi bekliyor. Disney karakterlerinin geçit töreninin ardından sezona göre kapanış saatlerine uygun olarak Paris’e geri döneceğiz.
130 Euro
 
Alternatif Program
Louvre müzesi & Versaille Sarayı Turu
Dünyanın en büyük ve en ünlü sanat müzesi olan Louvre’u gezdikten sonra serbest öğle yemeği molası veriyoruz. Daha sonra Versailles Sarayına doğru hareket ediyoruz. Fransız kraliyet ailesine asırlarca ev sahipliği yapmış ünlü Versailles Sarayı gezimizde kraliçe Marie-Antoinette ve kral 16. Louis’nin orijinal haliyle korunmuş yatak odalarını, aynalı galeriyi, bakanlık dairelerini, saray kilisesini, savaş salonunu ve sarayın yeni restore edilmiş birçok salonunu serbest olarak gezdikten sonra su oyunlarıyla meşhur kraliyet bahçelerini de keşfetme şansına sahip olacağız.
150 Euro
 
5. GÜN PARİS - BRUGGE-BRÜKSEL
Kahvaltının ardından Brugge’e hareket. Dantel ve goblenleri ile ünlü bu şirin ortaçağ kentinin pazar yeri ve panoramik olarak Belfry Kulesini ve de Brugge Şehri'nin enfes manzarasını görme fırsatı bulacağız. Daha sonra Brüksel’e hareket. Panoramik Brüksel şehir turumuzda Kraliyet Sarayı , Grand Place, Borsa Binası görülecek yerler arasındadır. Tur bitiminde otele transfer.
6. GÜN BRÜKSEL – DELFT - AMSTERDAM
Sabah kahvaltının ardından Delft’e hareket. Delft Mavisi ismiyle bilinen mavimsi beyaz üzerine mavi boyayla işlenmiş porselenleriyle ünlü Delft. Kanalları köprüleri ve tipik Hollanda mimarisini yansıtan bozulmamış sokaklarıyla ziyaretçilerini kendine çeken şehirdeki panoramik turumuzun ardından, arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek Rotterdam & Lahey Turuna katılabilirler. Tur sonrası Amsterdam’a hareket ediyoruz ve varış sonrasında Amsterdam şehir turu. Turumuzda Dam Meydanı, Kraliyet Sarayı, Çiçek Pazarı ve Avrupa’nın en ünlü pırlanta fabrikası görülecek yerler arasındadır. Tur bitimi otelimize transfer. Geceleme otelinizde.
 
Alternatif Program
Rotterdam & Lahey Turu
Günümüzün ilk durağı, İkinci dünya savaşında gördüğü ağır hasar sebebiyle neredeyse baştan inşa edilmiş Rotterdam, günümüzde Avrupa’nın en büyük limanı ve Hollanda’nın ikinci büyük şehri. Hollanda’nın modern tarzını en iyi yansıtan bu zengin ticaret ve lojistik şehrinde, adını hümanizm akımının öncülerinden Erasmus’dan alan, tek sütunlu yapısıyla görenlerin kuğuya benzettiği Erasmus Köprüsü, ünlü mimar Piet van Blom imzalı Floransa’da bulunan Ponte Vechio’dan ilham alınarak tasarlanmış küp evler ve Rotterdam limanı görülecek yerler arasında. Lahey Hollanda’nın en önemli şehirlerinden olan Lahey, Parlamento binası, Yüce adalet divanı, Meclis binası görülecek yerler arasındadır.
40 Euro
 
7. GÜN AMSTERDAM
Kahvaltının ardından arzu eden konuklarımız ekstra olarak düzenlenecek Marken & Volendam & Zaanse Schans turuna katılabilirler. Tur sonrası Amsterdam şehir merkezine hareket. Çevre gezisi ve alışveriş için serbest zaman. Tur bitimi otelinize transfer. Geceleme otelinizde.
Alternatif Program
Marken & Volendam & Zaanse Schans Turu
Marken Volendam turumuzda; eski balıkçı kasabası olan Volendam’ da tarihi
evler ve limanları gezip daha sonra küçük bir ada olan Marken’i ziyaret
ediyoruz. Zaans turunda Hollandanın en güzel tema parkını ziyaret ediyoruz.
75 Euro
 
8. GÜN AMSTERDAM - DÜSSELDORF – ISTANBUL
Kahvaltının ardından Düsseldorf havalimanına hareket ve Atlas Hava Yolları’nın KK 2076 sefer sayılı uçağı ile 15:00’de İstanbul’a uçuş. Yerel saat ile 19.15’da İstanbul Havalimanına varış. Turumuzun ve servislerimizin sonu.
 
 
Uçuş Detayları
Gidiş: İstanbul Havalimanı - Atlas Global Havayolları KK2075 - Uçuş Saati 10.45
Dönüş: Atlas Global Havayolları KK2076- Uçuş Saati 15.00
 
 
Fiyatlarımıza Dahil Olan Servislerimiz
Havalimanı vergileri
Atlas Global Havayolları ile İstanbul(IST) - Duesseldorf - İstanbul(IST) parkurunda ikram dahil uçak bileti Seçilecek kategori otellerde oda kahvaltı konaklamalar
Alan/otel/alan transferleri
Özel otobüslerimiz ile tüm şehirler arası transferleri
Köln, Lüksemburg, Remich, Schengen, Metz, Paris, Brugge, Brüksel, Delft, Amsterdam panoramik şehir turları Profesyonel rehberlik ve asistanlık hizmetleri
Otel vergileri
Turist Şehir vergileri
TURSAB Zorunlu mesleki sorumluluk sigortası
 
Fiyatlarımıza Dahil Olmayan Servislerimiz
Vize ücreti, servis bedeli ( 120 EURO ) Zorunlu sigorta ücreti (15 EURO)
Her türlü kişisel harcamalar ve otel ekstraları
Yurt dışı çıkış harcı bedeli Müze ve ören yerleri girişleri Şoför tipleri 5 Euro (isteğe bağlı)
 
 
 
*** KADEMLİ FİYAT SİSTEMİ UYGULANMAKTADIR  DOLULUK ORANLARINA DEĞİŞEBİLİR GÜNCEL FİYATLARI SORUNUZ***
 
Tarih Aralığı
Oda / Fiyat
 
03/10/2019-10/10/2019)
3* ve 4* Oteller( Uzak Oteller)-
579,00 EUR
 
17/10/2019-24/10/2019)
3* ve 4* Oteller( Uzak Oteller)-
449,00 EUR
 
31/10/2019-07/11/2019)
3* ve 4* Oteller( Uzak Oteller)-
449,00 EUR
 
14/11/2019-21/11/2019)
3* ve 4* Oteller( Uzak Oteller)-
479,00 EUR
 
 
İletişim Bilgileri
 
 
İletişim Formu
 
 
 
   
 
 
Copyright Erdil Tur © 2020 Tüm Hakları Saklıdır.